Два велосипедисти виїхали одночасно із пункту А в протилежних напрямках. Перший велосипедист їхав зі швидкістю 13 км.год,а другий -зі швидкістю.на  4 км.год більшою,ніж 1 велосипедист. На якій відстані 1 від 1 будуть знаходитис...

Два велосипедисти виїхали одночасно із пункту А в протилежних напрямках. Перший велосипедист їхав зі швидкістю 13 км.год,а другий -зі швидкістю.на  4 км.год більшою,ніж 1 велосипедист. На якій відстані 1 від 1 будуть знаходитися велосипедисти через півгодини після виїзду? Поможіть будь ласка.* Дуже потрібно. дукую:*
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 13 + 4 = 17 ( км/час) скорость второго 2) 13 + 17 = 30 ( км/час) скорость удаления 3) 0,5 * 30 = 15 (  км ) расстояние через пол часа  ОТВЕТ 15 км
Гость
1)13+4=17 км/ч скорость 2 велосипедиста 2)13+17=30 км/ч скорость удаления 3)30·0,5=15 км расстояние между велосипедистами через полчаса