Дві однакові заряджені металеві кульки торкнулися одна одної й відразу ж розійшлися.Визначте заряд кульки після дотику якщо перед дотиком заряди кульок дорівнювали +2,5 мкКл і +4,5мкКл.Допоможіть будьласка можна без ДаноТільки ...

Дві однакові заряджені металеві кульки торкнулися одна одної й відразу ж розійшлися. Визначте заряд кульки після дотику якщо перед дотиком заряди кульок дорівнювали +2,5 мкКл і +4,5мкКл. Допоможіть будьласка можна без Дано Тільки розвязок! Дуже дякую!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
только что решал похожую задачу http://znanija.com/task/2811093 нужно просуммировать заряды и разделить пополам ваш ответ +3,5мкКл.