Двоє мулярів, виконуючи певне завдання разом, могли б закінчити його за 12 днів. Якщо спочатку буде працювати тільки один з них, а коли він виконає половину всієї роботи, його замінить другий робітник, то все завдання буде закі...

Двоє мулярів, виконуючи певне завдання разом, могли б закінчити його за 12 днів. Якщо спочатку буде працювати тільки один з них, а коли він виконає половину всієї роботи, його замінить другий робітник, то все завдання буде закінчено за 25 днів. За скільки днів кожний муляр міг би виконати все завдання?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Применена зависимость работы, времени и производительности