Еда на букву G I J K M N O Q R S T U V W X Y Z

Гость
G - grapefruit I - ice-cream J - juice K - ketchup M - mango N - nachos O - orange P - popcorn Q - quince R - rice S - soup T - toast U - ugli V - vanilla W - waffles X - xylocarp Y - yogurt Z - zest