Переведите срочно) Goldilocks: Never mind the chair! Narrator: She says... Goldilocks: I need a bed- I'll go upstairs Narrator: The bed she finds Is nice and small. She goes to sleep In no time at all. Go to sleep, Goldie, Hav...

Переведите срочно) Goldilocks: Never mind the chair! Narrator: She says... Goldilocks: I need a bed- I'll go upstairs Narrator: The bed she finds Is nice and small. She goes to sleep In no time at all. Go to sleep, Goldie, Have a sweet dream, Think of your porridge With lots of cream! Sleep on the soft bed, Sleep for a while, Stay Warm in bed And wake with a smile!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Златовласка: Never mind the chair! Рассказчик: она говорит... Ленок: мне нужна кровать- Я пойду наверх Рассказчик: в постели она находит Хороший и небольшой. Она идет спать В никаком времени на всех. Иди спать, Голди, Имеют сладкий сон, Думаю, вашей каши С большим количеством крема! Спать на мягкой постели, Сон на некоторое время, Согреться в постели И проснуться с улыбкой!