Електродвигун при напрузі 220В споживає струм силою 20А. Опір його обмоток 0,75 Ом. Яка утворюється механічна потужність при роботі електродвигуна?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано:                         Розв"язання U=220В                      N мех = I*(U-I*R) І=20А                         N мех = 20 A*( 220 B - 20 A * 0.75Oм)= R=0.75 Ом                 =4100 Вт N мех -?