Електронна формула атома невідомого елемента має закінчення nd5 ms2. Калієва сіль ки

Електронна формула атома невідомого елемента має закінчення nd5 ms2. Калієва сіль кислоти,що відповідає вищьому оксиду цього елемента,має відносну молекулярну масу 158.Визначте невідомий елемент
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Это марганец. У него 2 валентных электрона на 4S уровне и 5 валентных электронов на 3d уровне. Кислотный остаток (Mn⁺⁷O₄⁻²)⁻ Калиевая соль — перманганат калия KMnO₄ Молекулярная масса этой соли равна 158 гр.