Елементи сюжету Наталени Королевой ( Експозиція , Зав язка, Розвиток подій, Кульмінація, Розв язка ) про легенду Скитський скарб. Та приклади к ним

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3.1. Виразне читання легенди, переказ цікавих епізодів з коментарем.3.2. Тема: Зображення казково-фантастичного світу міфічних істот і людського життя.3.3. Ідея: Возвеличення щирості, любові, працьовитості, прагнення жити і творити на благо інших; засудження жадоби до збагачення. 3.4. Основна думка: золотий скарб, який вийшов на землю, людям замість допомоги принесе горе, страждання, війни.3.5. Жанр: Літературна легенда.3.6. Композиція.Експозиція: Знайомство з Бористеном, його донькою, істотами, які жили у Дніпрі або на його узбережжі.Зав’язка: З’явлення на землю Перуна, його закоханість у Ларту весілля. Кульмінація: Смерть Ларти — «на бризки розпалась». Розв’язка: З’явлення скарба «на світло денне».3.7. Проблематика:• Життя і смерть.• Любов і ненависть.• Праця на благо інших.• Родинні стосунки.