Елорда. Қонақ үйлер. Естелік. Тамашалау. Составить предложение 1-2 Срочно пожалуйста!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
әкем екеуміз көптеген қалаларды аралап, естелікке фото суретке түстік менің ағам елордаға  байланысты концерт қойып,  ал біз оны тамашаладық  қазақстан аймағында көптеген қонақ үйлері бар если ответ правильный  , тогда сделай его самым лучшим удачи!