Если понимаете Украинский помогите! Перебуваючи на Місяці, де відсутнє повітря, астронавт Девід Скотт узяв до рук, а потім одночасно відпустив молоток і пташине перо. Дослід якого вченого повторив астронавт? Який результат він ...
Если понимаете Украинский помогите!
Перебуваючи на Місяці, де відсутнє повітря, астронавт Девід Скотт узяв до рук,
а потім одночасно відпустив молоток і пташине перо. Дослід якого вченого повторив
астронавт? Який результат він отримав?
Ответ(ы) на вопрос:
Астронавт повторил опыт Галилея. И молоток, и перо упали на поверхность Луны одновременно