Это текст нужно перевести часов до 10. Моя любимая музыкальная группа "Стольный Град"."Стольный град"-это украинская рэп группа.Эта группа появилась в 2013 году. Её создали самые известные рэперы Украины,такие как: Ярмак, Тоф,Б...

Это текст нужно перевести часов до 10. Моя любимая музыкальная группа "Стольный Град"."Стольный град"-это украинская рэп группа.Эта группа появилась в 2013 году. Её создали самые известные рэперы Украины,такие как: Ярмак, Тоф,Бардак.У Стольного града пока что только один альбом "Город Свободы",но вскоре выйдет второй альбом.Стольный град ещё неизвестен на весь мир,но я думаю это не за горами.Мне очень нравится наша украинская рэп группа, и хочу пожелать ей успехов в будущем.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My favorite music group " capital city " . " Capital City " is gruppa.Eta Ukrainian rap band appeared in 2013 . She created the most famous rappers of Ukraine, such as : Yarmak , Toph , Bardak.U capital city is that only one album " Liberty City " , but soon will be released the second albom.Stolny degrees is not yet known to the whole world , but I think it's just around the corner .Mne like our Ukrainian rap group , and wish her ​​every success in the future.
Гость
My favourite musical group is "Stolniy Grad". "Stolniy Grad" is an ukrainian rap group. It was founded in 2013. It consists of the most famous ukrainian rappers: Yarmak, Tof, Bardak. "Stolniy Grad" has only one album "Gorod Svobodi" but the group will make a second album soon. "Stolniy Grad" is not famous for all over the world but I think that it's not far from the realness. I like this group and I want to say "Good Luck" to it. Частично с заменами, но смысл тот же.