Физика 7 клас задача срочно По горизонтальному столу за допомогою динамометра рівномірно тягнуть брусок вагою 10 H.Динамометр показує 2H. На брусок встаноа влюють тягарець масою 500 г. Яким будуть показання динамометра якщо бру...

Физика 7 клас задача срочно По горизонтальному столу за допомогою динамометра рівномірно тягнуть брусок вагою 10 H.Динамометр показує 2H. На брусок встаноа влюють тягарець масою 500 г. Яким будуть показання динамометра якщо брусок знову рухаэться рівномірно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
F1=k*P    k=F1/P=2/10=0,2 F2=k*(P+m*g)=0,2*(1-+0,5*10)=3 H