Фізкультура – мій улюблений предмет у твір з аллсоч. ру © 2005 школі. Це не виходить, що я не люблю вчитися – по математиці, історії й іншим предметам я встигаю непогано. Але мені дуже подобається рухатися: бігати, стрибати, ла...

Фізкультура – мій улюблений предмет у твір з аллсоч. ру © 2005 школі. Це не виходить, що я не люблю вчитися – по математиці, історії й іншим предметам я встигаю непогано. Але мені дуже подобається рухатися: бігати, стрибати, лазать по канаті й шведській стінці Фізкультура – це фізична культура. Вона спрямована на зміцнення здоров’я людини, на розвиток його фізичних здатностей, що дуже важливо. Недолік руху може погано позначитися на здоров’я школярів: у них псується постава, погіршується зір, вони стають фізично слабкими. На фізкультурі ж ми одержуємо можливість оздоровитися: ми бігаємо, граємо в м’яч, стрибаємо вдлину. Якщо на вулиці тепло, уроки фізкультури проводяться у дворі, на свіжому повітрі. Удома я щоранку роблю зарядку. Мій тато захоплюється йогою, але говорить, що багато вправ з тих, що він робить, мені не можна виконувати через вік. До того ж мій кістяк ще не до кінця сформувався. Але тато підбирає мені комплекс вправ для розвитку гнучкості й м’язової сили, які я роблю кожний день Я хочу вирости сильн, гарним і здоровим і знаю, що фізкультура мені обов’язково допоможе вэтом
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Фізкультура – мій улюблений предмет у твір з аллсоч. ру © 2005 школі. Це не виходить, що я не люблю вчитися – по математиці, історії й іншим предметам я встигаю непогано. Але мені дуже подобається рухатися: бігати, стрибати, лазать по канаті й шведській стінці Фізкультура – це фізична культура. Вона спрямована на зміцнення здоров’я людини, на розвиток його фізичних здатностей, що дуже важливо. Недолік руху може погано позначитися на здоров’я школярів: у них псується постава, погіршується зір, вони стають фізично слабкими. На фізкультурі ж ми одержуємо можливість оздоровитися: ми бігаємо, граємо в м’яч, стрибаємо вдлину.  Якщо на вулиці тепло, уроки фізкультури проводяться у дворі, на свіжому повітрі. Удома я щоранку роблю зарядку. Мій тато захоплюється йогою, але говорить, що багато вправ з тих, що він робить, мені не можна виконувати через вік. До того ж мій кістяк ще не до кінця сформувався. Але тато підбирає мені комплекс вправ для розвитку гнучкості й м’язової сили, які я роблю кожний день Я хочу вирости сильн, гарним і здоровим і знаю, що фізкультура мені обов’язково допоможе вэтом