Фонетический разбор на казахском слова бүгін и перевести на казахский словосочетания активно участвует , очень высоко

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Т,қ,қ жуан: (-) нету ;жін:(-) нету Ж,қ,қ ашық   :(-) нету    қысаң:і ү Ер,қ,қ ер: ү  ез: і ұян: б г қатаң :(-) нету   үнді:н     белсенеді, өте жоғары
Гость
Бүгін-5әріп,5дыбыс,2буын өте жоғары белсенеді, б ұяң д\з д\с ү жіңішке д\ы д\с г ұяң д\з д\с і жіңішке д\ы д\с н үнді д\з д\с НЕ ВРУ ВСЕ ВСЕ ПРАВИЛЬНО!!