Фонетична транскріпция  Полегшення  Розкласти  Справжній Житловий Вітчизна  двегтить зсипати  зубки ідеться зчистити  ложка ческі камінчик рюкзак просьба коротчий футбол сліпий

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[п о л е х ш е н': а] [р о с к л а с т и ] [ справжн'і ] тут і, а над нею така штука як над й Ж и т л о в и й В' і чи зна Двехтит' С:ипати Зупки І д е ц': а С ч и с ти ти Лошка Ческ'і Кам' і н ч'ік