Фонетичний розбір слів: абрикос, верблюд,горизонт, велосипед.Скільки букв та звуків?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У слові «велосипед»: складів-4 (ве-ло-си-пед), букв-9, звуків-9 У слові «абрикос»: складів-3 (а-бри-кос), букв-7, звуків-7 У слові «верблюд»: складів-2 (ве-рблюд), букв-7, звуків-7 У слові «горизонт»: складів-3 (го-ри-зонт), букв-8, звуків-8 Если нужен по буквенный разбор-пиши