Фонетичний розбір слів: від їзд,полум яний,ранняплиз помогите на завтра

Фонетичний розбір слів: від їзд,полум яний,рання плиз помогите на завтра
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Від'їзд - 6 літер, 7 звуків. В [в'] - приголос., парна, м'яка, дзвінк. І [і] - голос., ненаголош. Д [д] - приголос., парна, тверд., дзвінк. Ї [й] - приголос., непарн., м'яка, дзвінк.    [і] - голос., наголош. З [з] - приголос., парна, тверд., дзвінк. Д [д] - приголос., парна, тверд., дзвінк.   Полум'яний - 9 літер, 10 звуків. П [п] - приголос., парна., тверд., глух. О [о] - голос., ненаголош. Л [л] - приголос., непарн., тверд., дзвінк. У [у] - голос., наголош. М [м (+ знак твердости)] - приголос., непарн., тверд., дзвінк. Я [й] - приголос., непарн., м'яка, дзвінк.      [a] - голос., ненаголош. Н [н] - приголос., непарн., тверд., дзвінк. И [и] - голос., ненаголош. Й [й] - приголос., непарн., м'яка, дзвінк.    Рання - 5 літер, 4 звуків. Р [р] - приголос., непарн., тверд., дзвінк. А [a] - голос., наголош. Н -----\              [н:] - приголос., непарн., м'яка, дзвінк Н------/ Я [я] - голос., ненаголош.   P.S Не совсем уверенна в ударении в слове Полум'яний.