Фонетичний розбір слова будильник пожалуйста по украинскому скажите

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
будильник - [будил'ник] - 9 букв, 8 звуків, 3 склади: 1(бу)  - відкритий, не наголошений, 2(диль)-закритий наголошений, 3(ник) - закритий, не наголошений. б - приголосний, у - голосний, ненаголошений д - приголосний ненаголошений и - голосний, наголошений л - приголосний, м"який, не наголошений н - приголосний, не наголошений к - приголосний, не наголошений
Гость
(б) пр. тв. дзв (у) голосн. ненаг (д)пр.тв.дзв (и)голосн.наг (л) пр.м*як.дзв (н)пр.тв.дзв (и)голосн.ненаг (к)пр.тв.гл