Где живут грибы? Имеют ли хлорофилл Чем питаются Где живут растения животные

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Гриби-паразити живуть переважно на рослинах (близько 10 тис. видів), рідше на тваринах (близько 300 видів). Деякі оселяються на поверхні, інші — у тілі свого хазяїна, чим спричиняють тяжкі захворювання. Багато видів грибів вступають у взаємовигідне співжиття звищими рослинами та водоростями (утворюють лишайники).