Геометрія 1. Властивості рівнобедреного трикутника. 2. Властивості бісектриси кута. 3. Ознаки паралельності прямих. 4. Теорема про суму кутів трикутника. 5. Властивості паралелограма і його діагоналей. 6. Ознаки рівності, подіб...

Геометрія 1. Властивості рівнобедреного трикутника. 2. Властивості бісектриси кута. 3. Ознаки паралельності прямих. 4. Теорема про суму кутів трикутника. 5. Властивості паралелограма і його діагоналей. 6. Ознаки рівності, подібності трикутників. 7. Властивості прямокутника, ромба, квадрата. 8. Коло, вписане в трикутник, і коло, описане навколо трикутника. 9. Теорема про кут, вписаний в коло. 10. Властивості дотичної до кола. 11. Теорема Піфагора та наслідки з неї. 12. Значення синуса та косинуса кутів 0°, 30°, 45°, 60°, 90°. 13. Співвідношення між сторонами і кутами прямокутного трикутника. 14. Сума векторів та її властивості. 15. Формули площ паралелограма, трикутника, трапеції. 16. Рівняння кола.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Рівнобедрений трикутник- це трикутник у якого дві сторони рівні(мають однакову довжину), ці сторони називаються бічнимі, третя сторона- називається основою трикутніка.2.Міра кута дорівнює сумі мір кутів ,на які данний кут розбивається його внутрішнім променем3.Перша ознака: дві прямі паралельні , якщо із січноі воні утворюють ривни внутрішні різносторонні куті.Друга ознака: Дві прямі паралельні , якщо прі перетині з січною , вони утворюють внутрішні одностор куті, сума яких дорівнює 180 градусів.Третя ознака:Дві прямі паралельні ,якщо, перетінаючісь із січною; вони утворюють рівно відповідні куті.4.В трікутніку АВС кут А + кут В+ кут С= 180 градусов.все інше незнаю