Георгіївським хрестом за порятунок корабля від пожежі був нагороджений батько якого письменика? а) Олекси Стороженка б) Михайла Стельмаха в) Тараса Шевченка г) Андрія Чайковського
Ответ(ы) на вопрос:
б) Михайла Стельмаха Батько письменника в період російсько-японської війни був нагороджений Георгієвським хрестом за проявлений героїзм.