Герасиму Калитці терміново були потрібні сто тисяч для того щоб: А:купити землю Б:одружити сина В:розрахуватися з боргами Г:придбати новий будинок

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А: купити землю. Земля — його мета, гроші — його засіб. Із цих двох речей складається його уявлення про життя. Від однієї тільки уяви про докуплений шмат землі в Калитки «диханіє спирає».