Глибокоi (осiнь) в садах ставало тихо i сумно. Коли темнiло, в Iвасика (хоробрiсть) як не бувало. Михайлик аж пiдстрибнув вiд (радiсть). Ще тiльки сонечко зiшло, а бабуся вже поралася бiля (пiч). Нужно правильно раскрыть скобки...

Глибокоi (осiнь) в садах ставало тихо i сумно. Коли темнiло, в Iвасика (хоробрiсть) як не бувало. Михайлик аж пiдстрибнув вiд (радiсть). Ще тiльки сонечко зiшло, а бабуся вже поралася бiля (пiч). Нужно правильно раскрыть скобки.как???))))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
осені,хоробрості,радості