Годинник Андрія відстає на 10 хвилин але він вважає що годинник поспішає на 5 хвилин .Годинник Михайла поспішає на 5 хвилин але він вважає що годинник відстає на 10 хвилин .Хлопці одночасно дивляться на свої годинники.Андрій ду...

Годинник Андрія відстає на 10 хвилин але він вважає що годинник поспішає на 5 хвилин .Годинник Михайла поспішає на 5 хвилин але він вважає що годинник відстає на 10 хвилин .Хлопці одночасно дивляться на свої годинники.Андрій думає що зараз 12:00.Котра зараз година на думку Михайла? А:11:30 Б:11:45 В:12:00 Г:12:30 Д:12:45
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Думаю це В:12-00.......