Головоломка Коляда 3 клас Ой перший же праздник - то...Христове Де... родився з Діви воплотився Нова... стала яка не бувала ... з ягнятком перед тим дитятком
Ответ(ы) на вопрос:
Ой перший же праздник - то Рожество Христове Де Христос родився з Діви воплотився Нова радість стала яка не бувала Пастушки з ягнятком перед тим дитятком
Ой перший же праздник - то рождество Христове Де христос родився з Діви воплотився Нова радість стала яка не бувала пастушки з ягнятком перед тим дитятком