Головоломка Коляда 3 клас Ой перший же праздник - то...Христове Де... родився з Діви воплотився Нова... стала яка не бувала ... з ягнятком перед тим дитятком

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ой перший же праздник - то Рожество Христове Де Христос родився з Діви воплотився Нова радість стала яка не бувала Пастушки з ягнятком перед тим дитятком
Гость
Ой перший же праздник - то рождество Христове Де христос  родився з Діви воплотився Нова радість стала яка не бувала                                                                                                              пастушки з ягнятком перед тим дитятком