Господарка хотила купыты кавун масою 3кг. а купыла-масою5 кг.тому заплатыла на 60коп. бильше. Скильки коштував кавун ?
Господарка хотила купыты кавун масою 3кг. а купыла-масою5 кг.тому заплатыла на 60коп. бильше. Скильки коштував кавун ?
Ответ(ы) на вопрос:
1)Один кілограм коштував 60/5-3=30 копійков 2) Кавун масою 5 кг коштував 30*5=1 грн 50 копійок
Нехай 3Хкоп- ціна кавуна, якого хотіла купити господарка, тоді 5Х- ціна кавуна, який вона купила. 60коп.- різниця в ціні. Отже, маємо рівняння: 5Х-3Х=60 2Х=60 Х=30(коп.)- ціна за один кілограм 2) 5*30=150(коп.)- коштував кавун
Не нашли ответ?
Похожие вопросы