Говорюща риба. Хто винен в цій трагедії і чому? розкрити прихований зміст твору. Чим цей твір особлвий? Довести що це казка-притча.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Говорюща риба — диво. Абсолютно фантастична історія — трохи весела, трохи іронічна, трохи сумна. Але скільки в ній прихованої мудрості! І про те, що кожному з нас потрібен друг, той, хто вміє вислухати. І про те, що інколи близькі люди бувають такими далекими по духу між собою, як із рибами.  Притча — повчальна алегорична оповідь, у якій хронологічно послідовне зображення подій і пригод у художньому творі підпорядковане моралізаційній частині твору. Казка –  фольклорний розповідний твір про вигадані, а часом і фантастичні події.