Грані многогранника, зображеного на малюнку, є або трикутниками, або квадратами. Кожен квадрат межує з чотирма трикутниками, а кожен трикутник межує з трьома квадратами. Якщо у многогранника шість граней є квадратами, то скільк...

Грані многогранника, зображеного на малюнку, є або трикутниками, або квадратами. Кожен квадрат межує з чотирма трикутниками, а кожен трикутник межує з трьома квадратами. Якщо у многогранника шість граней є квадратами, то скільки з його граней є трикутниками? а) 5 б) 6 в) 7 г) 8 д) 9
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5 це точняк перевірено