Граничну температуру , за якої тиск ідеального газу стає рівним нулю за фіксованого об’єму або об’єм ідеального газу прямує до нуля за незмінного тиску вважають рівноюа) 273 б) 0К( Кельвін)в)0 С( цельсія)г) 100 С

Граничну температуру , за якої тиск ідеального газу стає рівним нулю за фіксованого об’єму або об’єм ідеального газу прямує до нуля за незмінного тиску вважають рівною а) 273 б) 0К( Кельвін) в)0 С( цельсія) г) 100 С
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Такою температурою називають абсолютний нуль температур. Абсолютним нулем є 0К або -273С Тобто єдиним правильним варіантом відповіді може бути і є варіант Б) 0К