Груша масою 200г. висить на гілці на висоті 2 м.Яку потенціальну енергію має груша?Як
Груша масою 200г. висить на гілці на висоті 2 м.Яку потенціальну енергію має груша?Яку максимальну кінетичну енергію набуде,коли почне падати на землю?У який момент це відбудеться?Якою при цьому буде потенціальнц енергія груші?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ep=m*g*h=0,2*10*2=4 Дж
В момент падения на землю Ep=0 и полностью переходит в кинетическую энергию Ek=4 Дж ( если конечно правильно поняла ваш текст).