Гуморальні впливи- (регуляція кровообігу) что это? и с чем его кушают)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гуморальні впливи на кровообіг - це вплив певних гуморальних агентів на звуження або розширення судин, тим самим регулюючи тиск крові. Гуморальні агенти - це гормони наднирників(адреналін і норадреналін), гормон гіпофізу - вазопресин, та інші гуморальні фактори, які впливають на кровообіг.