Have you ever been on a picnic? Wat did you do there? Last week/Last Sunday... My father... I helped him to... My mother... I ... We ... I liked...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ви коли-небудь були на пікнік? Wat ви там робили? Минулого тижня / Минулої неділі ... Мій батько ... Я допоміг йому ... Моя мати ... Я ... Ми ... мені сподобалося