HELP.Каждая из фраз содержит ошибку,нужно переписать правильно. 1)As long as i`m concerned... 2)At my view... 3)For my opinion 4)I am believing that... 5)i`m convincing that... 6)It seems with me that...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) As far as I'm concerned... 2) In my view... 3) In my opinion... 4) I believe that... 5) I'm convinced that... 6) It seems to me that...
Гость
1 As far as I'm concerned... 2 In my view... 3 In my opinion... 4 I believe that... 5 I'm convinced that... 6 It seems to me that...