I can type twenty words a minute прошедшая, будущая, вопросительнее, утвердительная и отрицательная форма предложения

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. I could type twenty words a minute. 2.I will type twenty words a minute. 3. can I type twenty words a minute? 4.I type twenty words a minute. 5. I can't type twenty words a minute.