І сполучниковий, і безсполучниковий зв'язок між однорідними членами є в реченні: А Добра, любові, честі, шани ще квітнуть квіти і не в'януть. Б. Одвічним, закуреним шляхом тихо почувається валка. В Вже сонце скотилось до темно...

І сполучниковий, і безсполучниковий зв'язок між однорідними членами є в реченні: А Добра, любові, честі, шани ще квітнуть квіти і не в'януть. Б. Одвічним, закуреним шляхом тихо почувається валка. В Вже сонце скотилось до темного бору і в темнім промінні купало і ярі лани, і веселую гору. Г Сосни немов розступилися і обгорнули кімнату.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
І сполучниковий, і безсполучниковий зв'язок між однорідними членами є в реченні:А Добра, любові, честі, шани ще квітнуть квіти і не в'януть.