І зернистий, і стеблистий, і стручковий і рясний, значить, буде суп смачний! Скажіть, будь ласка, чи правильно розставлені коми?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я зараз напишу як потрібно:І зернистий і стеблистий,і стручковий і рясний значить буде суп смачний!
Гость
І зернистий, і стеблистий,і стручковий,і рясний , значить, буде суп смачний!