Як вплинуло географічне положення Фінікії на розвиток її господарського життя?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прибережне положення фінікійських міст сприяло розвитку торгівлі. Встановлено, що вже в II тисячолітті до н. е. існували торгові зв'язки між фінікійськими містами і Єгиптом. Період найвищого підйому торгівлі фінікійців почався близько 1200 р. до н. е., коли внутрішні області Палестини були зайняті ізраїльтянами, а Сирія —  арамеями.