Які відмінності між лускою риби, пір'ям птаха і волоссям ссавця, та вкажіть їх прич

Які відмінності між лускою риби, пір'ям птаха і волоссям ссавця, та вкажіть їх причину
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Волосся савців   має відмінність між   рибячою лускою і пірям тим , що    волосся   містить у собі пігемент меланін ,також є  волосяні фолікули(волосяна цибулина ) ,знизу у волосяну цибулину входять волосяний сосочок  до якого підходять  кровоносні судини  і нерви  які забеспечують живленням   і чутливість волосся