Якщо кожний хлопчик візьме по 3 олівці,то один олівець залишиться . а якщо візьмут

Якщо кожний хлопчик візьме по 3 олівці,то один олівець залишиться . а якщо візьмуть по 4 олівці,то не вистачить одного олівця . скільки всього олівців і скільки хлопчиків ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
РЕШЕНИЕ 1)    3*х +1=В - всего  = по три и одна осталась 2)    4*х - 1 = В - всего = по четыре и одной не хватило. ВЫЧИТАЕМ из 2) ур. 1) 3) 4*х - 1 - (3*х+1) = 0 = х-2 или х = 2 - хлопцев - ОТВЕТ 4)  В = 3*2+1 = 7 - всего оливок - ОТВЕТ