Ідеальний газ масою 6 г при температурі 30 С розширюється при сталому тиску,збільшуючи свій обєм у 2 рази Відносна молекулярна маса газу дорівнює 16.Визначити роботу розширення газу, зміну внутрішньої енергії та надану йому кіл...

Ідеальний газ масою 6 г при температурі 30 С розширюється при сталому тиску,збільшуючи свій обєм у 2 рази Відносна молекулярна маса газу дорівнює 16.Визначити роботу розширення газу, зміну внутрішньої енергії та надану йому кількість тепла
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
р =const V/T= const объем ув в 2 раза, температура тоже увеличилась в 2 раза и стала 606 К (кельвин)  T2=2T1 работа при постоянном давлении равна A= pΔV уравнение состояния газа в двух состояниях pV1 = m/M RT1 pV2 = m/M RT2 A =  m/M R (T2-T1)= m/M RT1 A= 944,2 Дж Изменение внутренней энергии идеального газа Δ U = 3/2 m/M RΔT  ΔU = 1416,3 Дж Q = A +ΔU Q = 2360,5 Дж