Ідеальний газ при нагріванні на 20 К виконав роботу 831 Дж. Записати перший закон термодинаміки для цього процесу і визначити кількість молів газу, вважаючи процез ізобарним
Ідеальний газ при нагріванні на 20 К виконав роботу 831 Дж. Записати перший закон термодинаміки для цього процесу і визначити кількість молів газу, вважаючи процез ізобарним
Ответ(ы) на вопрос:
Дано: ΔT=20К
R=8,31Дж/ К*моль
А=831 Дж
При изобарном процессе давление Р=const, поэтому 1 закон термодинамики имеет вид: ΔU =Q-A, ΔU =Q -PΔV или ΔU=Q-νRΔT.
Так как А=νRΔT, то ν =А/ RΔT, ν =831 / 8,31*20=5 моль
Ответ: 5 моль
Не нашли ответ?
Похожие вопросы