Їдучи до школи на метро, Юля з мамою витрачають на дорогу 15хв. При цьому на початку урокузалишається ще 10хв. А тато довозить доньку до школи на автомобілі за25хв. Чи встигне Юля на перший урок, якщо до школи її відвозиттато? ...

Їдучи до школи на метро, Юля з мамою витрачають на дорогу 15хв. При цьому на початку урокузалишається ще 10хв. А тато довозить доньку до школи на автомобілі за25хв. Чи встигне Юля на перший урок, якщо до школи її відвозиттато? Чи вистачить дівчинці часу приготуватися до уроку?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
25-10=15(хв)-Оля встигне хвилина в хвилину