ІІ. Доберіть до іншомовних слів українські відповідники.Візит, диктофон, селектор, фіксатор, шантаж, маршал, рапорт, комп'ютер, бар'єр, автограф, катаклізм, симптом, факт, факультет.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Візит - відвідування, відвідини; диктофон - звукозаписувач; селектор - перемикач, телефонний виборчий зв'язок; фіксатор - закріплювач; шантаж - погроза, здирництво, залякування; маршал - військове звання; рапорт - повідомлення, заява, звіт, доповідь; комп'ютер - електронно-обчислювальна машина; бар'єр - перепона, перешкода, огорожа, парканець; автограф - підпис; катаклізм - катастрофа, аварія, крах, лихо (стихійне); симптом - ознака, показник, сигнал, знак; факт - подія, відомості, істина, дані; факультет - відділ.