I'm a pupil. Circle ( z)- words - black, ( s) - words- green, ( in) - words- blue..pencils, books, oranges, pens, bags, pencil- cases, sausages, dogs, sweets, rulers, cakes, schools, rubbers, csts

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(Z)pencils, pens,bags,dogs,rulers ,schools,rubbers (S)books, sweets,cats,cakes (Iz)oranges,pencil- cases, sausages