Im from- россия My country is г.Заречный There are красивые места I live in незнаю что писать It is незнаю что писать In my region you can see красивые места My favourite place is парк I like памятник there нужно...

Im from- россия My country is г.Заречный There are красивые места I live in незнаю что писать It is незнаю что писать In my region you can see красивые места My favourite place is парк I like памятник there нужно перевести на английский
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My country is ZarechnyThere are beautiful placesI live in Do not know what to writeIt is Do not know what to writeIn my region you can see beautiful placesMy favourite place is the parkI like the monument there
Гость
I'm from Russia My country is Zarechny There are beautiful place I live in city ____ In my region you can see beautiful places My favorite place is park I like memories.