Индуктивний опир котушки доривнюе 0,5 кОм напруга мережи, в яку увимкнено котушку -100 В, частота струму доривнюе 1 кГц. Визначити амплитуду струму в коли та индуктивнисть котушки

Индуктивний опир котушки доривнюе 0,5 кОм напруга мережи, в яку увимкнено котушку -100 В, частота струму доривнюе 1 кГц. Визначити амплитуду струму в коли та индуктивнисть котушки
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex]I= \frac{U}{X}= \frac{100}{500}=0,2A [/latex] [latex]L= \frac{X}{2 \pi f} = \frac{500}{2 \pi 1000} =0,08[/latex]Гн=80 мГн
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы