Існує версія , що Михайло Грушевський вигадав цей державний символ а Павло Скоропадський перевернув. Ідетья про. 1 сучасний прапор України. 2 герб Гетьмана України. 3 бунчук Війська Запорозького. 4 корогву Війська Запорозького....

Існує версія , що Михайло Грушевський вигадав цей державний символ а Павло Скоропадський перевернув. Ідетья про. 1 сучасний прапор України. 2 герб Гетьмана України. 3 бунчук Війська Запорозького. 4 корогву Війська Запорозького. 5 каламар писаря
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г)корогву Війська Запорозького