Існує версія що Михайло Грушевський вигадав цей державній симвоол а Павло Скоропадський перевернув Ідеться про; а)сучасний прапор Україні б)герб Гетьмана України в)бунчук Війська Запорозького г)корогву Війська Запорозького д) к...

Існує версія що Михайло Грушевський вигадав цей державній симвоол а Павло Скоропадський перевернув Ідеться про; а)сучасний прапор Україні б)герб Гетьмана України в)бунчук Війська Запорозького г)корогву Війська Запорозького д) каламар писаря
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Герб Гетьмана Украйны
Гость
а) прапор України (Заданий взято с конкурсах Соняшник?!!)