Историк плутарх написал книгу "порiвняльнi життеписи ".которую читают уже тисячи лет .в этой книге он написал про доброчесных людей и про таких с которых не следует брать пример. ответьте зачем он писал про таких людей???30 бал...

Историк плутарх написал книгу "порiвняльнi життеписи ".которую читают уже тисячи лет .в этой книге он написал про доброчесных людей и про таких с которых не следует брать пример. ответьте зачем он писал про таких людей???30 баллов.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
По-перше, література дає нам широкий і глибокий досвід життя. Вона робить людину інтелігентним, розвиває не тільки почуття краси, але й розуміння - розуміння життя, всіх її складнощів, служить провідником в інші епохи, до інших народів, розкриває перед нами серця людей, робить нас мудрішими.  По-друге, читаючи книгу потрапляєш в таємничий і чарівний світ, переносишся в далеке минуле чи майбутнє. Книги відповідають на наші запитання, змушують думати і співпереживати героям. Книги допомагають орієнтуватися в житті і вчитися на чужих помилках.  Отже, книгу потрібно берегти, з нею треба поводитися дуже обережно: не рвати, не загинати аркушів, а користуватися закладкою, не писати на аркушах ручкою. Позначки треба робити олівцем а потім стирати їх, щоб вони не заважали іншим читачам. Картон і папір роблять з дерева. Якщо ми будемо берегти книги то збережемо ліси і красу нашої землі.  Отже, книги корисні і необхідні людині. Їх треба берегти, щоб більша кількість людей могли ними скористатися.  Отже, книги дають нам багато знань. За допомогою їх ми поринаємо в інший світ-світ фантазій, інтриг, знань, сміху, добра чи зла. Часом книги відкривають нам те, що ми не знаємо, про що ми навіть не підозрювали: таємниці океану або космосу, будова рослин або найдрібнішої клітини. Книги розвивають нашу мову. З їх допомогою ми вчимося писати і читати. Всі повинні читати книги, щоб більше знати, накопичувати досвід, відточувати майстерність у тій чи іншій професії. А щоб передати майбутнім поколінням існують розумні, добрі, хороші книги.  Таким чином, у кожної людини повинні бути улюблені твори, до яких він звертається неодноразово, які знає в деталях, про які може нагадати у відповідній обстановці оточуючих і цим підняти настрій. Читати потрібно не тільки для шкільних відповідей і не тільки тому, що ту чи іншу річ читають всі - вона модна. Потрібно вміти читати з цікавістю і не поспішаючи.  Наприклад, класичні твори-ті, які витримали випробування часом. З ними ви не втратите своєї думки. На класика не може відповісти на всі питання сьогоднішнього дня. Тому треба читати і сучасну літературу і т. д.