Історики стверджують, що 1919 р. Українська Народна Республіка опинилася в трикутнику смерті, а історик В. Іванис вважає, що існувало чотири фронти проти молодої Української Держави. Аргументовано спростуйте, чи підтвердіть думку.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це правда.Україна опиналась між великими державами такими як Російська Імперія.А тоді ще закинчилась була 1 мирова війна.Тому Україна і опинилась у трикутнику смерті.